Slider postów

#DemoDays 2023 Eskapader

Tegoroczne testy skuterów wodnych #DemoDays 2023 Eskapader za nami! Ależ to były emocje! Dziękujemy, że tak licznie wzięliście udział w naszym wydarzeniu. Zobaczcie krótką fotorelację, a już wkrótce film, który pojawi się na naszym kanale YouTube @EskapaderTeam.
Jak wyglądał przebieg testów?
Testy odbywały się 9 i 10 września w Klubie Żeglarskim PETROCHEMIA w Płocku. Każdy zapisany uczestnik musiał zarejestrować się w naszym mobilnym biurze. Po podpisaniu niezbędnych dokumentów otrzymywał opaskę, a na niej modele, które chce przetestować.
Następnie udawał się do części, w której przechodził krótkie szkolenie i otrzymywał niezbędne akcesoria tj. kamizelka ratunkowa i kask. Nasi operatorzy czuwali nad prawidłowym, a przede wszystkim bezpiecznym przebiegiem testów.

Po testach każdy z uczestników mógł podzielić się z nami swoimi wrażeniami i zadać pytania. Chętnie słuchaliśmy Waszych doświadczeń i doradzaliśmy w kwestii wyboru najlepszego modelu.

Czas oczekiwania umilała przygotowana specjalnie dla Was strefa relaksu z grillem i pięknym widokiem na rzekę Wisłę. To były dobry czas, mamy nadzieję, że przyszłoroczne testy odbędą się w równie dobrej (a nawet lepszej) atmosferze! Dziękujemy, że byliście tam z nami!